Inzerce

Vetšina z nás chce strávit svuj cas co nejlépe a proto pro všechny, kterí pripravují kulturní nebo sportovní programy, dejte o nich vedet v tomto praktickém kulturním a sportovním měsíčníku „Free.“ Je tu pro nás atktivne žijící lidi.

freecko_inzerce_s

Pro koho a o čem je FREEČKO

Freecko prináší každý mesíc Teplicanum a návštevníkum Teplic aktuální nabídku kulturního a sportovního vyžití v Teplicích a okolí. Je zpracováno do kapesního formátu s prehledným clenením.

Proč inzerovat ve FREEČKU

Formou PR clánku nebo image inzerce oslovíte minimálne 20 000 lidí bydlících, pracujících ci relaxujících v Teplicích. Vetšina z nás chce strávit svuj volný cas co možná nejlépe.

Jedinečná distribuce FREEČKA

„Freecko“ každý najde v DK Teplice, divadle, informacních centrech, knihovne, Aquacentru, Regionálním muzeu, Botanické zahrade, lázenských domech Beethoven, Císarské lázne, Kamenné lázne, Vojenské lázne, Sportovní hale Teplice, ve sportovních centrech Relax a Dum plný pohybu, v Zahradnictví Dvorák a Syn, v prodejnách KN optik a Vineta, v Arkádii, v DDM, na hrade Krupka, v LTK – hrádku na Letné, v cukrárne MOCCA u Nových lázní, Filmové kavárne – MOCCA café a ve vybraných hotelech, restauracích, cukrárnách a kavárnách, kde si každý ZDARMA muže odnést „Freecko“ v kapse, kabelce apod.

Popis

Formát: A6

Náklad: 6000 ks

Periodicita: pravidelne každý mesíc

Distribuce: zdarma na vybraná místa v Teplicích

Termín dodání podkladů do 12. dne v měsíci

Termín dodání inzerce do 15. dne v měsíci

Rozměry inzerce

strany_freecko


Máte dotaz?

Jméno (vyžadováno):
Email (vyžadováno):
Telefon: