Inzerce

Vetšina z nás chce strávit svuj čas co nejlépe a proto pro všechny, kteří připravují kulturní nebo sportovní programy, dejte o nich vědět v tomto praktickém kulturním a sportovním měsíčníku „Free.“ Je tu pro nás, aktivně žijící lidi.

freecko_inzerce_s

Pro koho a o čem je FREEČKO

Freečko přináší každý měsíc Tepličanům a návštěvníkům Teplic aktuální nabídku kulturního a sportovního vyžití v Teplicích a okolí. Je zpracováno do kapesního formátu s přehledným členěním.

Proč inzerovat ve FREEČKU

Formou PR článku nebo image inzerce oslovíte minimálně 20 000 lidí bydlících, pracujících či relaxujících v Teplicích. Většina z nás chce strávit svůj volný čas co možná nejlépe.

Jedinečná distribuce FREEČKA

„Freečko“ každý najde v DK Teplice, divadle, informačních centrech, knihovně, Aquacentru, Regionálním muzeu, Botanické zahradě, lázeňských domech Beethoven, Císařské lázně, Kamenné lázně, Vojenské lázně, Sportovní hale Teplice, ve sportovních centrech Relax a Dum plný pohybu, v Zahradnictví Dvorák a Syn, v prodejnách KN optik a Vineta, v Arkádii, v DDM, na hrade Krupka, v LTK – hrádku na Letné, v cukrárně MOCCA u Nových lázní, Filmové kavárně – MOCCA café a ve vybraných hotelech, restauracích, cukrárnách a kavárnách, kde si každý ZDARMA muže odnést „Freečko“ v kapse, kabelce apod.

Popis

Formát: A6

Náklad: 6000 ks

Periodicita: pravidelně každý měsíc

Distribuce: zdarma na vybraná místa v Teplicích

Termín dodání podkladů do 12. dne v měsíci

Termín dodání inzerce do 15. dne v měsíci

Rozměry inzerce

strany_freecko

 

Máte dotaz?

Jméno (vyžadováno):
Email (vyžadováno):
Telefon: