nepropásněte
V novém Freečku

PODIVNÉ ODPOLEDNE DR. ZVONKA BURKEHO
Krušnohorské divadlo Teplice
LÁZEŇSKÝ PLES
Krušnohorské divadlo Teplice
HA, IVAN!
Krušnohorské divadlo Teplice
UPOUTÁVKY
Krušnohorské divadlo Teplice

Aktuální čísloArchiv čísel

Freečko

Vítáme vás na stránkách Freečka, který si dává za cíl přinášet Tepličanům pravidelně každý měsíc aktuální nabídku kulturního a sportovního vyžití v Teplicích a okolí. Freečko je zpracováno do praktického kapesního formátu A6 s přehledným členěním jednotlivých nabídek divadla, kin, výstav, koncertů, najdete zde také v sekci Pestré Teplice pozvánku do Botanické zahrady, Hvězdárny, Časopis FreečkoPlanetária, Aquacentra, Regionální knihovny a Regionálního muzea, nebo nabídku sportovních utkání ve Sportovní hale Teplice a další.

Freečko najdete v tištěné podobě v Domě kultury Teplice, Krušnohorském divadle, informačních centrech, Regionální knihovně, Aquacentru, Regionálním muzeu, Zahradním domě, Botanické zahradě, Planetáriu, Hvězdárně, lázeňských domech Beethoven, Císařských lázních, Kamenných lázních, ve Vojenských lázních, Zahradnictví Dvořák a syn, cukrárně Mocca, sportovní hale Teplice, v obchůdku Arkádie, ve Vinetě, Trappole Teplice, Golf Resortu Barbora, v hotelích a restauracích v Teplicích, kde si každý ZDARMA může odnést Freečko v kapse, kabelce apod.

Většina z nás chce strávit svůj čas co nejlépe a proto pro všechny, kteří připravují kulturní nebo sportovní programy, dejte o nich vědět ve vašem Freečku. Je tu pro nás aktivně žijící lidi.

Fakta jsou fakta

6000

výtisku

měsíčně

36

výdejních

míst

50

stran

kultury

26

gramů

do kapsy

12

čísel

ročně

1200

odběratelů

přes email

Naši partneři

Dum kultury

alwac

index_free_slices_28

index_free_slices_43

index_free_slices_47

index_free_slices_79

Zoo

napis_partneri
Partneři

Chcete dostávat nové Freečko na Váš email každý měsíc zdarma?Souhlasím se zpracováním osobních údajů
(číst zásady ochrany osobních údajů)
napis_freecko_na_mail